کانتینر برتر چه مواردی جهت نگهداری قبول می کند؟

کانتینر برتر چه مواردی جهت نگهداری قبول می کند

کانتینر برتر چه مواردی جهت نگهداری قبول می کند؟ ممکن است شما نیز از آن دسته افرادی باشید که به‌دنبال نگه‌داری وسایل مختلف خود در انبارهای کانتینری هستند، اما نمی‌دانید که این محفظه‌های فولادی قابلیت نگه‌داری چه وسایلی را دارند و به همین دلیل است که با سؤال بالا مواجه شدید. آیا آن‌ها برای نگه‌داری وسایل خانه مناسب هستند؟ در این مقاله، به‌تمامی این سؤالات پاسخ خواهیم داد.

اجاره انبار کانتینری چیست

اجاره انبار کانتینری چیست و چه مزایایی دارد؟

کانتینرها یکی از مناسب‌ترین محفظه‌ها برای نگه‌داری طولانی‌مدت وسایل گوناگون به‌شمار می‌روند. این محفظه‌ها از جنس فولاد هستند و استحکام بالایی دارند؛ به همین دلیل است که عوامل خارجی نمی‌توانند به وسایل درون آن‌ها آسیب برسانند. محفظه‌های شرکت کانتینر برتر وسایل مختلفی ازجمله وسایل الکترونیک، اثاثیه منزل و… را جهت نگه‌داری می‌پذیرند. در بخش‌های بعدی مقاله، به شرح کامل این موارد می‌پردازیم. این شرکت مزایای زیادی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. ازجمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه مناسب

هزینه اجاره کانتینرها نسبت‌به انبارهای مسکونی و صنعتی بسیار کمتر بوده و ازلحاظ قیمتی نیز بسیار مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی هستند. کمترین زمانی که می‌توانید انبارهای مسکونی و صنعتی را اجاره کنید، ۶ ماه است؛ این در حالی است که امکان اجاره هفتگی یا حتی ماهانه کانتینرها نیز در شرکت ما وجود دارد.

 • استحکام و امنیت بالای کانتینرها

تمامی این محفظه‌ها از فولاد ساخته می‌شوند و به همین دلیل است که مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع عوامل محیطی مثل باد، طوفان، باران، رطوبت و… دارند؛ بنابراین می‌توان گفت که این کانتینرها برای نگه‌داری انواع وسایل مناسب هستند.

 • امنیت، مهمترین اصل کاری مجموعه کانتینر برتر

ما در مجموعه کانتینر برتر، امنیت وسایل انبارشده شما را تضمین می‌کنیم. تمامی بخش‌های مجموعه مجهز به دوربین‌های مداربسته هستند که رفت‌و‌آمد افراد را به‌طور دائم رصد و پایش می‌کنند؛ علاوه‌برآن چندین نگهبان طی شیفت‌های متوالی در مجموعه حضور دارند و در محوطه گشت می‌زنند.

 • ثبت و بررسی کامل تمامی وسایل انبار شده

تمامی وسایل شما قبل از انبار شدن در کانتینرها مورد بررسی قرار می‌گیرند و همه آن‌ها به شکلی دقیق ثبت می‌شوند. بعد از آن‌که قرارداد اجاره‌نامه را امضا کردید، مالک اصلی کانتینر محسوب می‌شوید و می‌توانید در ساعات اداری، به بازدید از محفظه خود بپردازید. امکان کم یا اضافه کردن وسایل کانتینر وجود دارد و در قراردادها هیچ محدودیتی در این باره ذکر نمی‌شود.

 • بسته بندی تخصصی وسایل

اگر وسایلتان برای انبارشدن نیاز به بسته‌بندی خاصی دارند، متخصصان شرکت کانتینر برتر این کار را به شکلی اصولی و استاندارد برای شما انجام می‌دهند.

 • ارائه رقایبتی ترین قیمت ها

مجموعه ما رقابتی‌ترین نرخ‌های پایه اجاره‌بها را ارائه می‌دهد و عواملی مانند نوع وسایل، شرایط خاص و… تأثیری بر قیمت‌ها ندارند. تمامی وسایل شما بعد از قرار گرفتن در مجموعه کانتینر برتر بیمه می‌‌شوند و برای شما بیمه‌نامه صادر می‌شود.

کانتینر برتر چه مواردی جهت نگهداری قبول می کند
کانتینر برتر چه مواردی جهت نگهداری قبول می کند

کانتینر برتر چه مواردی جهت نگهداری قبول می کند؟

«مجموعه کانتینر برتر» طیف خدمات گسترده‌ای درزمینه انبارداری ارائه می‌دهد و امنیت تمامی وسایل موجود در محفظه‌هایش را تضمین می‌کند. ازجمله مواردی که امکان انبار شدن آن‌ها را در این مجموعه وجود دارد را در ادامه بیان کرده‌ایم:

 • وسایل ساختمانی

ابزارآلات ساختمانی ازجمله وسایلی هستند که باید در شرایط خاصی نگه‌داری شوند. بسیاری از آن‌ها باید به‌دور از رطوبت قرار بگیرند و زیاد جابه‌جا نشوند. بعضی از انواع این ابزارآلات نیز نباید ضربه فیزیکی ببینند؛ بنابراین می‌توان گفت که محفظه‌های فولادی کانتینر، محیطی امن برای نگه‌داری آن‌ها به‌شمار می‌روند.

 • وسایل اداری

بسیاری از افراد به‌دلیل مهاجرت، تغییر شغل و… مجبور هستند که وسایل اداری شرکت و مجموعه خود را انبار کنند. مجموعه کانتینر برتر تمامی این وسایل را به شکلی اصولی و مطمئن بسته‌بندی کرده و آن‌ها را در کانتینرهای خود نگه‌داری می‌کند.

 • وسایل و اثاثیه منزل

اجاره کانتینر برای وسایل منزل در بین سایر موارد یادشده رایج‌تر است. بسیاری از افراد بنابه دلایل مختلفی مجبورند وسایل خود را تا مدت طولانی انبار کنند. هزینه انبارهای مسکونی و صنعتی برای این موارد بسیار زیاد است؛ بنابراین اجاره کانتینر امری معقول به‌نظر می‌آید.

 • وسایل الکترونیکی

عموماً وسایل الکترونیک به‌صورت عمده وارد کشور می‌شوند و دلیل آن به نوسانات شدید قیمتی باز می‌گردد. این حجم بالا نیازمند انباری مطمئن با قیمت مناسب است. کانتینرها از بهترین گزینه‌های پیشرو به‌شمار می‌روند و این وسایل را از گزند رطوبت، نور خورشید، باران و… دور نگه می‌دارند.

 • ابزار و یراق

واردات یا تولید ابزارآلات و یراق‌ها به‌صورت عمده انجام می‌شود. کانتینرها محفظه‌های مناسبی برای نگه‌داری آن‌ها هستند.

 • فرش و موکت

این محفظه‌های فولادی برای نگه‌داری فرش و موکت‌ها بسیار مناسب هستند. این وسایل جای زیادی اشغال می‌کنند و باید محوطه بزرگی برای نگه‌داری آن‌ها اجاره شود؛ این کار هزینه زیادی را به کارفرمایان تحمیل می‌کند؛ اما کانتینرها نسبت‌به دیگر انواع انبار، قیمت اجاره معقولی دارند.

 • کاغذ

بسته‌های بزرگ کاغذ باید در مکان‌هایی به‌دور از رطوبت، نور و گردوخاک نگه‌داری شوند؛ کانتینرها تمامی شرایط بالا را برای نگه‌داری آن‌ها فراهم می‌کنند.

 • خودرو

بسیاری از افراد نیاز دارند که خودروهای وارداتی خود را تا مدتی در انبار نگه‌داری کنند. کانتینرها بهترین شرایط را برای نگه‌داری این وسایل فراهم می‌کنند.

معرفی مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *